אנחנו כאן עבורכם!

אם התעוררתם רעבים  ובא לכם להתחיל את היום עם פינוק, לא היה לכם כוח להכין אוכל לעבודה ובא לכם שאוכל טעים יגיע עד אליכם למשרד, או שסיימתם את היום שלכם ואתם רוצים סיום כיפי וטעים עם הילדים, עם בני הזוג או עם חברים, אנחנו כאן עבורכם ולהנאתכם בשעות פעילות ארוכות במיוחד.

חשוב לנו להיות זמינים עבורכם בכל זמן שיבוא לכם, אז אמנם אנחנו לא פתוחים 24 שעות ביממה אבל כן חשוב לנו להיות פתוחים ופעילים 7 ימים בשבוע! הכל כדי שתוכלו לבחור בכל זמן נתון לבוא אלינו לבקר ולאכול או להזמין את האוכל שלנו אליכם הביתה או לעבודה. אנו סגורים בשבתות וחגים, אך כשעה לאחר צאת השבת והחג תוכלו כבר להתפנק על ארוחת ערב איטלקית, להגיע אלינו או להזמין משלוח של אוכל טעים וטרי.

תוכלו לפנות אלינו בשישי ואפילו להזמין עד אליכם ג’חנון לשבת, או במוצ״ש וכמובן שבמהלך שעות הפעילות הנוחות בימי השבוע, אתם רק תבחרו ותזמינו מהתפריט הרחב והמגוון שלנו, שמתאים לכולם ואנחנו נדאג להכין כל הזמנה על המקום ולפי טעמכם.

הצוות שלנו מגיע לאחר צאת השבת למקום, תוך השגחה מלאה ושמירה על נהלי הכשרות המהודרת שלנו ורק אז מתחיל להכין ולרקוח עבורכם את מגוון האפשרויות שלנו.

שעות פעילות הסניף והמשלוחים הן:

א-ה 10:30-22:30

ו 10:30-15:00

ש מוצ”ש עד 23:00

להזמנות צרו עמנו קשר בטלפון או ע”י מילוי הטופס